Erpiliç Ankara Bayisi

Serpa Gıda

Serpa Gıda - Hakkımızda

Gıda sektöründe kaliteli ve güvenilir gıda ürünleri pazarlamayı hedefleyen kurucularımız 1975 yılından bu yana halkımıza hizmet etmişlerdir.

01/05/1997 tarihinden itibarende tavuk eti ve hindi eti eti ürünlerinde hizmetlerini yoğunlaştırmak amacı ile sektörün sayılı tavuk üretici firmalarından olan ER PİLİÇ’ in Ankara’ daki bayiliğini ve dağıtım ağını kurma misyonunu üstlenmiştir. Pazarlama ve bayiliğe başladığı günden bu yana her gün daima büyümeyi hedeflemiş ve bu politikasınıda gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

2001 yılından itibaren her iki yılda araç filosunu çağın şartlarına uygun model ve teknolojilerle yeniliyen firmamızın tüm araçları GPS takip sistemi ile kontrol ve takip edilmektedir. Müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek amacı ile araçlarımız bilgisayar sistemleri ile donatılmış olup, müşterilerimizin tüm cari bilgilerini derhal görebilmeleri sağlanmıştır.

SERPA GIDA bölgesinde yapılan tüm sektörel fuar, toplantı, seminer ve aktivitelerde daima öncü firmalar arasında yer almıştır.

Tüketici sağlığı ve kalitede taviz vermeyen firmamız bunun için geçerli olan alt yapıyı eksiksiz olarak örnek teşkil edecek şekilde sağlamış ve tüm izin ve kalite belgelerini almıştır.